skatenews.pl

31.10.2012

Apo Skate Berlin Trip - głosy riderów.

Apo Skate Berlin Trip - głosy riderów.

Jak już wiecie nagrodę publiczności w konkursie "Apo Skate Berlin Trip" zgarnął Krzysiek Kozłowski .

Ostateczny jednak głos, w sprawie wyjazdu należał do riderów Apo.

Wynikiem 5 do 1 z Mateuszem Woźniakiem wygrywa Jasiek Zborowski. Gratulujemy.

Więcej info na temat tripu wkrótce!!! 

Oto jak głosowali :)

Rookie:

Kuba Brniak

"Głosuję na Jaśka Zborowskiego, podoba mi się jego demo i to że jeździ dużo na streecie, robi poręcze i podoba mi się jego styl"

Mateusz Kowalski

"Jasiek Zborowski bo napierdziela w steecie moim zdaniem opór dobrze ! Poza tym najlepiej mi sie oglądało jego demo"

Patryk Kroczyński

"Moim typem na wyjazd do Berlina zdecydowanie jest Jasiek Zborowski. Wybrałem go, ponieważ ma najbardziej street'owe demo. Dobre tricki ze spotow jak i skateparkow sprawiaja, ze part fajnie i przyjemnie sie oglada"

Team:

Maciek Trojanowski 

"Brałem pod uwagę dwóch rider'ów Jaśka Zborowskiego i Mateusza Woźniaka. Po mocnych numerach Jaśka , zastanawiałem się który z nich powinien jechać. Bardziej podoba mi sie styl Mateusza który jeździ po wszystkim płynnie, szybko i wydaje mi się, że nagra dużo dobrego materiału w Berlinie, dlatego mój głos oddaję właśnie na niego"

Łukasz Perg

"Głosuję na Jaśka, jest dobrym streetowcem, ogarnia dobre loty, kosi konkretnie raile, technicznie i stylowo wzorowo ;]"

Andrzej Podsiadło

"Według mnie powinien pojechać Jasiek Zborowski ponieważ jest najbardziej wszechstronnym riderem, jego materiał, oraz jazda była na bardzo wysokim poziomie i zrobiła na mnie duże wrażenie, atakował on trudne miejscówki i nie boi sie raili. Na wyjeździe na pewno nagra ciekawe tricki i pomoże to jego progresowi, także tak trzymać dalej i keep it chill peace NW all day."

Mikołaj Kasperczak Wojtek Januszewski Mateusz Woźniak Jasiek Zborowski Krzysiek Kozłowski skate video berlin trip Apo skate Apo