3.09.2013

Emerica The Gold Rookie Contest - oficjalne info.

Emerica The Gold Rookie Contest - oficjalne info.
  • Emerica The Gold Rookie Contest - oficjalne info.
  • Emerica The Gold Rookie Contest - oficjalne info.
Szósta edycja Emerica The Gold Rookie Contest w miniony weekend przeszła do historii. Poniżej info od organizatorów i zapowiedź edycji siódmej !!!
 
"Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w miniony weekend odbył się finał szóstej edycji "Emerica The Gold Rookie Contest".
Udało nam się wrócić do korzeni konkursu i tam gdzie jest miejsce skateboardingu, czyli na ulicę. 
 
Na tegoroczny finał wybraliśmy Warszawę, naszym przewodnikiem po spotach został młody reprezentant tamtejszej sceny Łukasz "Bolek" Dzido.
 
Odwiedziliśmy cztery spoty. 
 
Dzięki uprzejmości ekipy R5 znaleźliśmy się na DIY Korty. Sporo czasu spędziliśmy pod Stadionem Narodowym, "przyczilowaliśmy" na słynnym "Witosie". Zakończyliśmy w Burn Bowl, gdzie oprócz jazdy na kątach, Rookie oglądnęli jeszcze raz wszystkie dema i wybrali z pośród siebie tego, który otrzymał roczny sponsoring Emerica. Został nim Mateusz Ludwicki z Opola. Po podliczeniu głosów okazało się, że "deptali mu po piętach" Damian Bojko ze Skoczowa i Szymon Czajkowski z Warszawy.
 
Tegoroczny finał bym niczym innym jak street'ową nagrywką z kolegami, tym co w skateboardingu najlepsze, poszły dobre triki, pogoda siadła idealnie a chłopaki nie traktowali tego wydarzenia jak zawody, ale jako dobry czas spędzony wśród znajomych...co zobaczycie na wideo, które pojawi się w sieci w przyszłym tygodniu.
 
Dzięki dla Kuby Kowalczyka z Emerica Polska za ogarnięcie całej akcji. Skatenews.pl za info podawane na bieżąco podczas tripu na Instagram, Heńkowi, Wiktorowi (który niestety nie mógł osobiście pojawić się na finale) i wszystkim bez których 6 edycja ETGRC nie doszła by do skutku.
 
Równocześnie ogłaszamy, że ruszyła właśnie edycja numer 7 !!! 
 
Dema możecie wysyłać od teraz do sierpnia 2014 na adres maciek@skateboard.pl, wiktor@skateboard.pl i kuba@skateboard.pl 
 
Demo nie musi być nakręcone profesjonalnym sprzętem, musi trwać minimum 1,5 minuty, ale nie więcej niż 4 minuty. Żeby wziąć udział w "Emerica The Gold Rookie Contest nie możesz mieć więcej niż 21 lat i nie możesz być sponsorowany przez firmy robiące buty na deskę"
 
Stay Gold !!!"
 
 
 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 220
  • 09-369 kraków
  • tel: 676-789-234
  • email: skatenews@info.pl

Skatenews.pl / 2018 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl