23.05.2012

ETGRC V - pierwsze info o finale!!!

ETGRC V - pierwsze info o finale!!!

To już piąta edycja "Emerica The Gold Rookie Contest". Oto oficjalne info jakie dostaliśmy w sprawie tegorocznego finału :)

"Powoli ku końcowi zbliża się piąta edycja "Emerica The Gold Rookie Contest".

Niezmiernie milo nam poinformować, że będzie i edycja numer sześć. Jest to dla nas oczywiste ponieważ nasz konkurs okazał się czymś więcej niż tylko kolejną loterią fantową. Wielu z naszych rookie obecnie współtworzy rodzimą scenę deskorolkową, co jest dla nas konkretnym kopem do działania.

Zanim jednak ruszymy z kolejną edycją musimy wyłonić zwycięzcę piątej serii. Przed nami jeszcze trzech rookie (czerwiec, lipiec i sierpień). W tym roku finał naszego konkursu odbędzie się 22 sierpnia na terenie obozu Wood Camp, gdzie zaproszonych zostanie 12 uczestników piątej edycji ETGRC, którzy wyłonią spośród siebie rookie tego roku. Nie zapomnimy też o fanach naszego profilu Emerica Polska na Fb, którzy też będą mieli możliwość oddania głosu na swojego faworyta. Na finał zaproszeni zostaną również zwycięzcy wcześniejszych edycji ETGRC.

Dodatkowo prawo do głosowania będzie miało jeszcze dwóch panów, którzy są gośćmi specjalnym: Eniz Fazilov i Tom Knox z teamu Emerica, którzy spędzą z chłopakami dwa dni na Wood Camp.

Szykuje się niezła zabawa.

Stay Gold!!! "

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 220
  • 09-369 kraków
  • tel: 676-789-234
  • email: skatenews@info.pl

Skatenews.pl / 2018 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl