skatenews.pl

18.10.2012

"From My Friends" - premiera Kraków

"From My Friends" - premiera Kraków

19 paźdiernika, w krakowskim kinie "Mikro" odbędzie się premiera filmu "Friends For Friends". Mamy zaszczyt objąć patronat nad tym wydarzeniem :) Oto info samych twórców:

"Sprzymierzeni mają zaszczyt zaprosić na premierę nowego filmu "FROM MY FRIENDS". Film powstawał w latach 2009-2012 dzięki zaangażowaniu: Wojtka Kiryka, Kamila Wielgusa, Tomka Jaźwieckiego, Kacpra Lustyka, Andrzeja Podsiadło, Jakuba Holika oraz wielu przyjaciół, których będzie można zobaczyć na filmie. Zbierając materiał odwiedziliśmy miasta takie jak: Barcelona, Praga, Berlin, Katowice, Kraków oraz Rzeszów. Film jest swoistym podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do jego powstania. Nie tylko skaterów, ale także ludzi, którzy pomagali nam w tym, co robimy - zarówno duchowo jak i materialnie. Stąd tytułowe FROM MY FRIENDS. Bez nich, z pewnością nic by nie powstało. Podziękowania należą się także naszym sponsorom i patronom medialnym:

BEAR HEADWEAR

VILLAGESTORE

AMOK SKATEBOARDS 

Apo Skate

SKATE OR DIE

INTRUZ CLOTHKING

SKATEAFFAIR 

SKATENEWS

Pokaz premierowy odbędzie się w krakowskim kinie MIKRO (ul. Juliusza Lea 5) w dniu 19. października 2012 r. (piątek) o godzinie 20. Wstęp DARMOWY!

Po pokazie odbędzie się afterparty wieńczące miły wieczór a zaczynające nocne igraszki :). Gospodarzem wieczoru będzie klub ALTERNATYWY 4 mieszczący się na krakowskim Małym Rynku, gdzie będzie można będzie napić się piwka, banieczki lub przbić piąteczki. O deskorolkowo-rockową atmosferę zadba kapela BEAR GUYS pod przewodnictwem prezesa BEAR HEADWEAR w składzie:

Roman Kańtoch - wokal

Patryk "GIL" Gilu - gitara

Marcin "CINEK" Kostrzeba - gitara

Max - gitara basowa

Łukasz "BUNIEK" Gawąd - perkusja

Podobnie, jak w przypadku pokazu, wstęp do klubu na koncert będzie darmowy.

Zapraszamy i widzimy się na premierze :)


FROM MY FRIENDS (2012, reż. Jakub Holik)

Andrzej Podsiadło / Tomasz Jaźwiecki / Kamil Wielgus / Kacper Lustyk / Jakub Holik / Wojtek Kiryk

Link do wydarzenia na FB klik kllik

Kamera i montaż:

J.Holik - Sprzymierzeni

Grafika / Logo:

Mateusz Borecki 

Plakat:

J.Holik / A.Kupczak / O.Walków (foto)

Zapowiedź (trailer):

Kamil Wielgus Jejo Andrzej Podsiadło Kacper Lustyk Wojtek Kiryk skate video Kuba Holik for my friends Sprzymierzeni