skatenews.pl

27.07.2009

Lines Of Bielawa -nowe info!

Lines Of Bielawa -nowe info!

Kończą się przygotowania do drugiej edycji Lines of Bielawa. "Oficjalna" data imprezy to 8 i 9 sierpień, jednak pole namiotowe przy skateparku będzie czynne dla wszystkich przyjezdnych już od piątku wieczora do poniedziałku rano (7-10 sierpień). Pole namiotowe (strzeżone, prysznice) jest za free i przy samym skateparku. Do wygrania - oprócz 4.500 PLN - są dwa bilety "retour" do jednego z następujących deskorolkowych miast: Paryż, Ateny, Barcelona, Berlin, Lyon. Obok samych zawodów, w tym roku zostanie też rozegrany DOOMSDAY Longest Ollie Contest, czyli piękne skoki niczym łania i fajne gleby.

Oprócz tego, w budynku przy skateparku będzie też spora galeria deskorolkowych rozmaitości. Na życzenie skaterów ulica na miejscu imprezy zostanie zamknięta przez Wojewódzką Komendę Policji dla ruchu drogowego, na niej powstanie streetpark, a obecny skatepark będzie oczywiście idealnie oświetlony przez całą noc.

Lines of Bielawa jest największą imprezą w 100% skateboardingową w Polsce w tym roku. Na miejscu nie będzie niczego innego oprócz klimatów czysto deskorolkowych.

No wackboarding, no gayboarding, no extreme walking.

No nonsense, no bullshit - only pure skateboarding.

Travel to & skate at Lines in Bielawa!

Lines of Bielawa zawody deskorolkowe