skatenews.pl

22.12.2015

PTG - praca magisterska

PTG - praca magisterska
Artur Stygar podesłał do nas swoją pracę magisterską. 
 
Artur studiuje architekturę, temat jego pracy to
"SKATE HEAVEN Koncepcja zagospodarowania przestrzennego terenu przy Pomniku Trudu Górniczego w Katowicach wraz z skateparkiem".

Projekt rozwija istniejące już miejsce o nowe elementy do jazdy, które miały by się znaleźć pod dachem. Wygląda to naprawdę dobrze.
 
 
 
Poniżej kilka słów od autora.
 
"Dla mnie personalnie to była niesamowita przygoda i doświadczenie móc studiować na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim pracownikom PŚ za trud, poświęcenie i cierpliwość włożony w mój proces edukacji, a w szczególności mojemu promotorowi Andrzejowi Dudzie, który poprowadził moją pracę i pomógł mi postawić przysłowiową "kropkę nad i".

Poniższy projekt jest nie tylko zwieńczeniem studiów magisterskich, a realizacją mojego młodzieńczego marzenia jako skatera, by bardziej profesjonalnie(już jako architekt) móc zaprojektować wymarzone miejsce do uprawiania skateboardingu.
 
SKATEHEAVEN zlokalizowane tuż przy legendarnym PTG w Katowicach, jest przede wszystkim miejscem skupiającym ludzi uprawiających sporty związane z deskorolką i jemu pokrewne (m.in. ZADASZONY SKATEPARK, WAKEPARK).
W swoim programie oferuje również atrakcje dla uprawiających sporty rowerowe (DIRTPARK), miejsca relaksu(CHILL ZONE), punkt widokowy i obserwacyjny, ściany przeznaczone do STREET ART'U/GRAFFITI, przywrócone do życia DWIE WIDOWNIE oraz PAWILON pod zadaszoną częścią skateparku obsługujący opracowywany teren, gdzie znajdziemy niezbędne funkcje.
Ponadto SKATEHEAVEN dzięki MULITIFUNKCJONALNEMU ZADASZENIU(w tym: oświetlenie, miejce dla DJ, nagłośnienie, telebim) jest przystosowane do obsługi wszelkiego rodzaju EVENT'ÓW SPORTOWYCH, KONCERTÓW PLENEROWYCH i wielu innych..."
 
 
 
Więcej renderów KLIK KLIK
  • PTG - praca magisterska
  • PTG - praca magisterska
  • PTG - praca magisterska

Artur Stygar skate video paderewa PTG