skatenews.pl

15.06.2011

Szczytna Contest 25.06

Szczytna Contest 25.06

Oto oficjalne info organizatorów będace opicem tego co będzie się działo podczas zawodów na skate plazie w Szczytnej, które odbędą się tam 25 marca.

"GRUBY contest na skateplazie w Szczytnej. Impreza rozpocznie się o 12:00 w sobotę 25.06.2011.Do wygrania będzie 3.500 pln (trzy tysiące pięćset złotych) gotówki.W dodatku, nagród rzeczowych będzie za co najmniej drugie tyle.

Więc jeżeli uważasz, że w Polsce nie da się żyć z jazdy na deskorolce, to nie przyjeżdżaj na tę imprezę. Bo na skateplazie w Szczytnej jest zajawa, sypią się kozackie tricki, a finaliści zawodów wracają z pieniędzmi do domu.

W programie imprezy jest bardzo konkretny contest, a po nim specjalny Handrail Best trick - oczywiście na railu ze schodów, za 500 pln cash. Kto był w zeszłym roku, ten pamięta świetną atmosferę imprezy. Już wieczorem przed zawodami było tak euforycznie, że z radości właściciele pożyczonych samochodów wyrzucali krzesła przez okna na maski swoich aut. Swoich. To się nazywa prawdziwa klasa - bawić się, nie szkodząc innym.

W tym roku ta atmosfera będzie jeszcze bardziej Burnować, dzięki głównemu sponsorowi Burn. Nervousowo może być tylko przed imprezą, bo już po jej rozpoczęciu wszystko zamieni się w jeden deskorolkowy Fractal, który wyszedł z Andegrandu ze względu na swój Free Mind, robiąc precyzyjnie tricki niczym maszyny z Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej.

Dla wszystkich przyjezdnych skaterów istnieje możliwość zarezerwowania w Szczytnej taniego noclegu. Są dwie opcje noclegu: na rapie i na zipie.

Opcja na rapie kosztuje: 20 pln/doba, 30 pln/2 doby.

Opcja na zipie to 10 pln/doba, 15 pln/2 doby i ta opcja jest "inclusive podłoga" - więc trzeba przyjechać z własną karimatą albo materacem.

Oferta jest ważna od piątku 24.06 do niedzieli 26.06 - więc w sam raz na długi deskorolkowy weekend w Szczytnej.

Noclegi można zarezerwować pod numerem: 74 868 33 50, w godzinach 8:00-15:00.

Wszyscy nocujący oczywiście zapewniają, że w tym roku będą grzeczni"

 

 

zawodu szczytna szczytna