skatenews.pl

28.06.2011

Szczytna Contest - wyniki

Szczytna Contest - wyniki

Poniżej wyniki i relacja organizatorów...

Było bardzo, ale to bardzo dużo bardzo dobrej deskorolki, na bardzo dobrym poziomie. Bardzo.
 
1. Dominik Gałek (Siedlce)
2. Tades Pawlik (Republika Czeska)
3. ex aequo - Michał Mazur (Lublin), Jurek Poleszczuk (Ząbkowice Śląskie)
5. Tomek Ondrejka (Republika Czeska)
6. Michał Paszkowski (Bydgoszcz)
7. Jacek Ostaszewski (Ząbkowice Śląskie)
8. Piotr Ebert (Szczecinek)
9. Artur Witucki (Bydgoszcz)
10. Ondra Leszczyński (Republika Czeska)
 
Poziom zawodów był po prostu świetny. Rzeźnia na railu, bangery ze schodów, skateparkowa sieka, streetowe bardzo techniczne sekwencje - to wszystko działo się na raz.
 
W trakcie afterparty - klasycznie około północy - odbył się spontaniczny Longest Ollie challenge, w którym Robert Chudaszek a.k.a. "Dziadzia" pyknął ollie na długość 5 (pięciu) decków. Bez wybitki, na płaskim. Witamy w Szczytnej.
 
Bardzo duże podziękowania dla Burn, Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej, Hndrl.com, Nervous i Fractal Skateboarding za porządne wsparcie tej imprezy. Natomiast bez p. Marka Szpaniera (burmistrza Szczytnej), o Szczytnej nie byłoby tak głośno, a sama miejscowość nie byłaby tak zadbana. High 5!
 
Szczytna Contest był kolejną imprezą, która popchnęła polską deskorolkę do przodu - a to wszystko dzięki tym tak wspaniałym skaterom, którzy się zjechali do Szczytnej aby wspólnie pojeździć. To tak nie po poldońsku, cieszyć się i zachwalać ludzi - ale fuck malkontentów, bo to był naprawdę bardzo konkretny contest.

skate plaza szczytna zawody szczytna szczytna wyniki