skatenews.pl

24.06.2015

Volcom Wild in The Parks !!!

Volcom Wild in The Parks !!!
Z wielką przyjemnością możemy ogłosić,
że 27 Czerwca Volcom ponownie zagości w Polsce z przystankiem zawodów WILD IN THE PARKS. Miejscem rozegrania eventu będzie Skatepark Mistrzejowice w Krakowie.
 
To już 13 lat działania na rzecz wspierania młodych skateboarderów!! Volcom Wild In The Parks (element projektu Let The Kids Ride Free) to darmowa impreza dla każdego , która ma na celu promocję deskorolki i młodych talentów na całym świecie.
W tym sezonie odbędzie się w 11 przystanków WITP w Europie, do wyboru będą 3 kategorie: 14 lat   i poniżej, 15-21 oraz OPEN. Bedzie także nagroda specjalna dla najlepszej riderki zawodów. Event zachęca do zwiększenia zaangażowania w promowanie lokalnych riderów. Młodzi, wychodzący z cienia skaterzy stają w szranki pokazując swoje wielkie umiejętności w otoczeniu pozytywnych wibracji i dobrej atmosfery.
 
Przebieg zawodów:
– Zawody będą rozgrywane na 3 wyznaczonych częściach skateparku
– każdy uczestnik będzie musiał zaatakować każdą z 3 stref żeby uzyskać maksymalna liczbę punktów
– Liczyć się będzie styl, odjechany trick i największe bangery
– każda kategoria będzie miała 2 przejazdy w formie 15 – 20 minutowego jam’u
 
Jak co roku impreza jest całkowicie za free , będzie darmowy BBQ, gratisowe napoje i dużo ciekawych nagród do zgarnięcia.W tym roku 3 najlepsze osoby z każdej kategorii kwalifikują się do światowego finału Wild In The Parks Championships , który rozegrany zostanie  w The Berrics , Los Angeles 17 Października 2015 r.
 
Do zgarnięcia gotówa w kategorii OPEN – 1500 zł , dodatkowo masa nagród od Volcom, Venture, Monument, Youth Skateboards, Supra Footwear, Element oraz Best Trick zasponsorowany przez Supersklep.pl !!
 
 
Zapisy zaczynają się od godziny 11.00 z contestem ruszamy od 12.00.
 
Zapraszamy wszystkich z całej polski – wbijajcie do Krakowa na WITP 2015 , będzie się działo !!!!
 
Wydarzenie na FB KLIK KLIK

skatepark mistrzejowice Mistrzejowice Youth Wild In The park Volcom