skatenews.pl

18.06.2013

Volcom Wild It The Park - PTG.

Volcom Wild It The Park - PTG.

Jak już pisaliśmy 13 Lipca na PTG odbędzie się mega impreza "Volcom Wild In The Parks". 

Do wyboru będą 3 kategorie: Open , z nagrodami pieniężnymi, 14 lat i poniżej oraz 15 lat i powyżej. Jak co roku impreza jest całkowicie za free , będzie również darmowy BBQ, gratisowe napoje i dużo ciekawych nagród !!
 
W tym roku , 5 najlepszych riderów z poszczególnych kategorii uzyska kwalifikację do Europejskich Finałów WITP, które odbędą się 12 października 2013(lokalizacja będzie podana). Na finałach łączna pula nagród wynosić będzie 5000 Euro do zgarnięcia będą również dwa bilety na Światowe Finały WITP w Costa Mesa w Kalifornii !!!(19 październik 2013) Będzie też mnóstwo nagród produktowych od Volcoma .

Zawody będą rozgrywane na 3 wyznaczonych częściach plazy, każdy uczestnik  będzie musiał zaatakować każdą z 3 stref żeby uzyskać maksymalna liczbę punktów. Liczyć się będzie styl, odjechany trick i największe bangery. Każda kategoria będzie miała 2 przejazdy w formie 15 – 20 minutowego jam’u.

Świętując swój 10 sezon w Europie , Wild In The Parks Volcoma startuje już w czerwcu, contest będzie gościł w 17 miastach! Od Hiszpanii po Finlandię , zawita do prawie każdego kraju Europy !

Wydarzenie na FB klik klik

Volcom PTG paderewa Volcom Wild In The Parks Wild In The Parks zawody skate