Emerica The Gold Rookie VII - Karol Sysuła

Można już powoli powiedzieć, że dobijamy do końca 7 edycji konkursu Emerica The Gold Rookie. Pozostały nam na pokładzie jeszcze 2 miejsca, bo na ten miesiąc zarezerwował sobie miejsce w finale Karol Sysuła z Bielska Podlaskiego, któremu gratulujemy i przesyłamy wysoką piątkę!

Nienaganny styl, niepopularne triki, zajawka i progres spowodowały, że przekonaliśmy się do jego jazdy. Poniżej przeczytacie co słychać obecnie u Karola i przede wszystkim obejrzycie jego demo.

 
A oto co o sobie ma do powiedzenia Karol
 
"Nazywam się Karol Sysuła i mam 20 lat. Pochodzę z Bielska Podlaskiego, ale aktualnie wynajmuję mieszkanie w Białymstoku ponieważ jestem studentem pierwszego roku na Politechnice Białostockiej (Wydział Zarządzania). Jeżdżę na deskorolce od pierwszej klasy gimnazjum, czyli będzie już jakieś 8 lat. Na studiach się nie nudzę, ciągle jest coś do roboty, również poza nauką. Od paru miesięcy nagrywam z kumplami tricki na streecie i tak to zbieramy materiał do filmu który powstanie kiedyś tam w przyszłości (chyba planowane pod koniec 2015r.). Ostatnie 2 miesiące były dla mnie bardzo udane, jeździłem z kumplami po Podlasiu na różne zawody deskorolkowe i na wszystkich zajmowałem miejsca na podium :) 30 czerwca jadę do Niechorza na obóz deskorolkowy "Skate Deskorolka" jako Wychowawca i będę tam pracował turnus albo dwa. Jazda na deskorolce jest dla mnie stylem życia. Staram się być na bieżąco z nowymi informacjami. Chcę być coraz lepszy, jeździć, katować, uczyć się nowych trudniejszych/lepszych tricków na większych przeszkodach. Dostanie się do konkursu Emerica i bycie nowym Rookie nakręca mnie jeszcze bardziej. Widzimy się na finale! Pozdrawiam :)"
 
Swoje materiały video do konkursu ETGR można wysyłać na adresy: wiktor@skateboard.pl, maciek@skateboard.pl i kuba@skateboard.pl
 
Wpadajcie też na facebook.com/emerica.polska, oraz http://instagram.com/emericapolska

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 220
  • 09-369 kraków
  • tel: 676-789-234
  • email: skatenews@info.pl

Skatenews.pl / 2018 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl