Emerica The Gold Rookie VIII - Marcin Śliwka- sierpień

Marcin Śliwka zamyka ósmą edycję "Emerica Gold Rookie" i jako 12 wjeżdża do finału ostatniej edycji tego konkursu.
Początkiem wrześnie spotka się resztą ekipy na finale akcji, który wyłoni jednego skatera, który otrzyma roczny sponsoring od Emerica. 

W finale tej edycji są już:
Paweł Madaliński, Damian Nikliński, Michał Ambruszkiewicz, Hubert Kozakiewicz, Michał Szendoł, Jakub Fuławka, Adam Kowalski, Łukasz Hołdorowicz, Kacper Samborek, Maciek Olszewski i Kuba Golański (Kuba z racji jego wieku jest rookie specjalnym więc nie może zwyciężyć w konkursie, ale na finale będzie starał się wytrzymać kondycyjnie i dać z siebie wszystko hehe)

Wszystkich rookie możecie oglądnąć TUTAJ
 
A poniżej sprawdźcie co osobie, akurat w swoje 20-ste urodziny napisał "rookie sieprnia" Marcin Śliwka
"Siema, kończę dzisiaj 20 lat. Urodziłem się w Kraśniku, od 2 lat mieszkam w Wilkołazie - wieś między Kraśnikiem a Lublinem. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej a w weekendy uczę się w Warszawie projektowania graficznego. Codziennie po robocie śmigam na desce z kraśnicką ekipą a w weekendy jak znajdę chwilę to jeżdżę z Filipem Ryszawą do Lublina nagrywać z Mambą, Pieniądzem i resztą... Dwa lata temu wymyśliłem takie coś jak sxmx1, czyli jak gdzieś pojadę i kogoś spotkam to nagrywamy triki, a później klepie coś z tego na youtuba, czy ostatnio instagrama. Sprawdźcie sobie. Nagrywam też film i chyba wszystko jest na dobrej drodze. Wszystko oprócz mojego wymarzonego partu bo od 2 lat mam nagrany tylko 1 trik z ulicy. Ale to się zmieni. Jak mam zajawę po koncertach to nagrywam rap, a jak mam czas to szukam dziewczyny na Tinderze. Póki co zapraszam do oglądania klipu Gold Rookie. Sory, że sam skatepark i praktycznie tylko kraśnicki, ale spędzam na nim więcej czasu niż w domu.
Pozdrawiam lubelską skate ekipę! For fun!"

Więcej o Emerica w Polsce na:
facebook.com/emerica.polska

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 220
  • 09-369 kraków
  • tel: 676-789-234
  • email: skatenews@info.pl

Skatenews.pl / 2018 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl