11.06.2021

BEST-TRICKI Z PIERWSZEGO PRZYSTANKU RED BULL MIND THE GAP W GDAŃSKU!

BEST-TRICKI Z PIERWSZEGO PRZYSTANKU RED BULL MIND THE GAP W GDAŃSKU!
Red Bull Mind the Gap to best-trickowe deskorolkowe zawody nad płaskim gapem, które odbywały się już na trzech kontynentach - od Ameryki, przez Afrykę i Azję. Sobotnie wydarzenie było pierwszym przystankiem zorganizowanym w Europie. Co działo się 29 maja na Ołowiance i komu zostały przyznane nagrody za best-trick? Zobacz wideo-podsumowanie!
 
Jury, w skład którego wchodziły prawdziwe legendy polskiej deskorolki, nie miało łatwego zadania. Kuba Perzyna, Andrzej Skrobański i Jacek Wojciechowski oceniali trudność i kreatywność tricków prawie 40 zarejestrowanych uczestników. Najlepsi z nich otrzymali nagrody o łącznej wartości prawie 8000 pln!
 
Zwycięskie tricki w kategorii chłopaków przyznano:
Albertowi Azjanowi (gap to lipslide)
Igorowi Sitarkowi (fakie hardflip)
Oliwierowi Gołębiewskiemu (fakie bigger flip)
 
Dziewczyną, która jako jedyna zdecydowała się dołączyć do zawodów na Ołowiance była Zuza Bone. Za kickflip nad gapem zdobyła nie tylko pierwsze miejsce i trofeum, ale także respekt wszystkich obecnych na miejscu chłopaków. 
 
Kolejne przystanki Red Bull Mind The Gap odbędą się w Katowicach (12.06) i Warszawie (19.06). Do wydarzenia może dołączyć każdy powyżej 16 lat. Jedynym warunkiem jest darmowe zgłoszenie online lub rejestracja na miejscu, w dniu eventu (jeśli zostaną wolne miejsca). Wszyscy uczestnicy, którzy potwierdzą swoją obecność w punkcie rejestracji, otrzymają dodatkowo gadżety Red Bull Mind The Gap. 
 
Partnerami wydarzenia są: Samsung, Garmin i Supersklep.pl
 
KOLEJNY PRZYSTNEK już 12 czerwca >>> wydarzenia na FB
 
www.redbul.pl/mindthegap
 
 

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2021 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl