16.06.2011

Dzień Deskorolki Szczecin

Dzień Deskorolki Szczecin

Jaki jest najważniejszy dzień w roku? Gwiazdka? Dzień Dziecka? Matki Boskiej Zielnej? NIE! To oczywiście 21 czerwca czyli święto każdego skejcika - Międzynarodowy Dzień Deskorolki!

Portal Andegrand.pl i Skate-Europe.com już z początkiem czerwca zaczął świętowanie, rozpoczynając cykl Skate Europe Tour. Spełniając Wasze prośby przenieśliśmy świętowanie na sobotę (18 czerwca), dzięki czemu frekwencja będzie znacznie większa. Spotykamy się jak co roku o godzinie 12.00 na Deptaku Bogusława, skąd ulicami miasta przejdziemy na skatepark przy Pogoni.

Wartość puli nagród przekroczy 10,000 złotych, więc warto wbić tego dnia na skatepark!

Best tricki, ollie contest, s.k.a.t.e., NIXON Best Trick (do zgarnięcia zegarek wart 2000 zł!) i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy. Do tego event fingerboardowy, muza na żywo, grill i Carhartt Street Art - czyli graffiti jamik. Do tego cała masa innych atrakcji, których nie pamiętają najstarsi górale. Będzie zajawa, będzie rozdawnictwo, będzie najlepsza impreza tego roku!

A po imprezie w klubie Kontrasty odbędzie się koncert Annalisa, Road Trip's Over i Charlie Monroe (godz. 18.00, 10/15 zł)

W tym roku obchodom Międzynarodowego Dnia Deskorolki towarzyszyć będzie Floating Trippin Festival, który tym samym zalicza swoją pierwszą edycję w ramach objazdowej trasy 2011 Tour. Na czele pochodu ma jechać pojazd, a grający na nim DJ zachęcający do udziału w imprezie wszystkich aktywnych młodych ludzi, którzy chcieliby wypróbować swoich sił lub mogli bliżej zapoznać się z tą niezwykle efektowną dyscypliną sportu.

Floating Trippin Festival to projekt kulturalno – sportowo –muzyczny łączący w całość tematykę sportów ekstremalnych, nowatorską formę rekreacji, sztukę ulicy, alternatywną muzykę oraz współcześnie panujące trendy kulturowe. Floating Trippin’ Festival to także nowatorski festiwal bez barier i ograniczeń, to przestrzeń, której priorytetem jest promocja twórców i artystów w szczególności pochodzących z naszego miasta i regionu. Grupa Floating Trippin’ poprzez swoją objazdową trasę promuje i zachęca do udziału w Festiwalu Światła, który odbędzie się 14-15 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Festiwal Światła to jedno z ciekawszych tegorocznych letnich wydarzeń odbywających się w naszym województwie. Więcej info na www.ft.szczecin.pl

W ramach Floating Trippin Festival Tour na skate parku odbędą się:

· Pojazdy Buggy – przejazd po mieście przed idącym pochodem „skate’rów”

· Koncerty: Godbite, Charlie Monroe, Fakir& Jaro w ramach „Młodej Nuty”

· Dj set: Dj Musk XL & DJ SEPT

· Scratch sesja – bitwa na dźwięki

· BeatBox & Sampling – F.A.Z.

· Trampolina wakestyle

· Biuro festiwalowe promujące Festiwal Światła (14-15 sierpień Wały Chrobrego), oraz zbliżającą się główną edycję Floating Trippin’ Festival 2011 ( 2-3 lipiec Wały Chrobrego)

· Prowadzenie FTF 2011 Tour – Dj CapOne

Sponsorzy: sklep Andegrand, sklep Platinum, Skate-Europe.com, Nixon, Carhartt, Etnies, Jart, DC, New Era, Rydel House, Skull Candy, Nervous, Mitt, Tech Deck, Montana

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl