26.11.2010

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA DJ‘ów IDA 2010 KINO KIJÓW - Kraków

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA DJ‘ów IDA 2010 KINO KIJÓW - Kraków
  • FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA DJ‘ów IDA 2010 KINO KIJÓW - Kraków

Dzięki firmie Reebok po raz kolejny będziemy mieli szansę  zobaczyć w Krakowie najlepszych na Świecie turntablistów. 

Zawody o tytuł Mistrza Świata Dj'ów REEBOK PUMP IDA 2010 odbędą się 4-ego grudnia w krakowskim Kinie Kijów.Centrum.

Oprócz zawodów o miano najlepszego dj’a na Świecie swoje pokazy specjalne wykonają byli Mistrzowie Świata:

DJ SHIFTEE (USA) – DMC WORLD CHAMPION 2009

DJ PRO – ZEIKO (GER) – ITF WORLD CHAMPION 2005

SCRATCHBUSTERS (GER) – IDA WORLD CHAMPIONS 2009

DJ RASP (UK) – IDA UK CHAMPION 2009

Na początku imprezy gości przywita Dj oraz wyświetlone zostaną filmy prezentujące działalność Agencji Zooteka w 2010 roku (między innymi krótkie relacje z Festiwalu Sportów Extremalnych Extreme Jam, zawodów rowerowych Joy Ride Open Series oraz produkcji muralu z okazji 200-lecia Urodzin Fryderyka Chopina, który powstał w Caracas). 

Swoją oficjalną premierę będzie mieć, też teledysk grupy breakdancer'ów tańczących zawsze w lecie na Rynku Głównym w Krakowie. Ich występy uświetnią między innymi przerwy w pojedynkach dj'ów.

Niewątpliwie największą atrakcją imprezy będzie “afterparty”, które odbędzie się w Klubie Kijów oraz w specjalnie zaadaptowanym holu kina. Wystąpi na nim światowej sławy dj’ka LADY WAKS, której towarzyszyć będzie Mc Valerie M współpracująca z takimi sławami clubbingu jak Groove Armada czy Freestylers. Afterparty odbędzie się na dwóch poziomach Kina Kijów.Centrum (hol kina oraz klub w podziemiach)

UWAGA: do każdego zakupionego biletu dodawana jest płyta CD z utworami występujących na imprezie wykonawców oraz teledyskami promocyjnymi IDA.

Przedsprzedaż biletów w sieci TICKETPRO, sklepie Kokoszop Kraków ul. Floriańska 16 oraz w kasach Kino Kijów.Centrum od dnia 20.10. Bilet w przedsprzedaży w cenie 39 zł. Do biletów zakupionych w sieci TICKETPRO płyta wręczana przy wejściu na imprezę. Cena biletu w dniu imprezy 49 zł.

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2024 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl