11.09.2015

Igor Kowalewski Memorial Jam 2

Igor Kowalewski Memorial Jam 2

19 września po raz drugi odbędzie się Jam Session będące memoriałem Igora Kowalewskiego - Prezesa Fundacji "Skateistan".

Poniżej info organizatorów:

"Z wielką przyjemnością w imieniu swoim, Urzędu Miasta Łodzi, Red Bull Polska, klubu DOM oraz znajomych i przyjaciół chcielibyśmy zaprosić na:
 
Igor Kowalewski Memorial Jam.2
 
To już druga edycja imprezy upamiętniającej Igora Kowalewskiego, prezesa Fundacji Pomocy Dzieciom Skateistan PL. Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich bliskich jak i dalekich znajomych, by móc spotkać się w doborowym towarzystwie i powspominać czasy, które ubarwiał nam swoją osobą Igor. W tym roku w planach jest oczywiście dużo deskorolki i muzyki.
 
Część deskorolkowa odbywać się będzie na skateparku na Widzewie, przy ul. Przybyszewskiego 335, gdzie dzięki wsparciu naszych sponsorów w ciągu dnia rozegrane zostaną 3 best tricki na wybranych przeszkodach. Na miejscu obecny będzie foodtruck z ciepłym jedzeniem, zaś napoje chłodzące zapewni Red Bull. Podobnie jak i I edycja, impreza będzie miała charakter Jamu, czyli luźnej jazdy we wspólnym gronie, przeplatanej w/w best trickami. 
 
Wieczorem natomiast, o godzinie 22, spotykamy się w klubie DOM na OFF Piotrkowska, by kontynuować zabawę przy ulubionych wykonawcach Igora. Tym samym w DOM'u zagrają kolejno:
 
 
Psychocukier
Kuba Wandachowicz
Elektryczny Węgorz
Strzelec – Joy Division set
Rebel
 
wstęp:
 
do 24:00 – 10 pln
po 24:00 – 15 pln
osoby w koszulce z I edycji IKMJ – 5 pln
 
Partnerzy:
 
Urząd Miasta Łodzi, Red Bull, klub DOM
 
Imprezę sponsorują:
 
Nervous, Frontside.pl, Globe, Systemsklep.pl, Locals Skateboards."
 
Wydarzenie na FB KLIK KLIK
 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl