5.05.2015

Konkurs - Nagraj edit – zgarnij Sony Action Cama lub tysiaka.

Konkurs - Nagraj edit – zgarnij Sony Action Cama lub tysiaka.
Kilka dni temu na fanpage’u Extreme Series ruszył konkurs o nazwie „Festiwal Letnich Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. W skrócie zasady wyglądają następująco: 
 
1.Nagrywasz film dowolną kamerą sportową, w którym robisz sekwe przez pół miasta, lądujesz bangera w Barcelonie, kleisz filpa na dywanie albo cokolwiek innego co uważasz, że warto uwiecznić.

2. Wrzucasz filmik na youtube’a – może to być kompletnie nie zmontowany edit/pojedynczy trik albo produkcja rodem z Holiłuda 

3. Wchodzisz na aplikację FB: TUTAJ i dodajesz swój clip [masz czas tylko do 11 maja, godziny 10:00!]

4. Czekasz na głosowanie, które odbędzie się w terminie 11 – 14 maja.

Kto wygrywa ? 
- Nagroda internautów – kamera Sony Action Cam AS200V – wygrywa video, które uzyska największą ilość głosów w aplikacji
- Nagroda jury, przyznawana przez ambasadorów akcji kamera Sony Action Cam Mini – wygra video, które łącznie otrzyma najwięcej punktów od 7 ambasadorów.
- Nagroda od portali – 1000 zł w gotówce – wygra video, które otrzyma najwięcej punktów od portali sportowych i informacyjnych.
Wyniki zostaną podane 15 maja podczas finału Festiwalu Filmów, który odbędzie się w pierwszy dzień festiwalu rowerowego - Joy Ride BIKE Fesitval w Kluszkowcach (joyridefest.pl). Oczywiście online też dowiecie się kto wygrał i do kogo polecą fanty. 

 

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • tel: 12 393 43 07 
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2019 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl