6.08.2015

Lines of Bielawa 2015 - info

Lines of Bielawa 2015 - info

Lines of Bielawa odbędzie się w weekend 8-9 sierpnia...oczywiście w Bielawie.

Tegoroczna edycja będzie obfitowała w masę dodatkowych wydarzeń. Poniżej info od organizatorów.

- W sobotę wieczorem odbędzie się jedyny international preview filmu dokumentalnego MR. WOOD. Jest to dokument o człowieku, który wybudował skateparki m.in. dla: Vans Downtown showdown w Paryżu, Londynie, Adrenalin Games w Moskwie, mistrzostw Europy w Bazylei, Skateistanu w Kabulu, Afganistanie - lista jest nieskończenie długa. W naszym pięknym kraju postawił pierwszy w pełni profesjonalny skatepark Mentora w Toruniu, a parę lat później budował skatepark na Etnies European Open w Krakowie. Mowa tu oczywiście o skaterze z krwi i kości, Andreasie Schutzenbergerze z IOU-Ramps.
Traiiler TUTAJ
 
- Oprócz tego, będzie również można obejrzeć finalną wersję dokumentu o spełnianiu marzeń, czyli o powstawaniu niezniszczalnego 1st Floor: "Upór+Opór=1st Floor".
Trailer TUTAJ
 
- Przez dwa dni na miejscu imprezy będzie można się zaopatrzyć w dobre rzeczy po dobej cenie od m.in.: Monumentu, Sempera, Localsów, a do tego zjeść najlepsze burgery od Pasibusa.
 
- W sobotę po południu - oprócz eliminacji, odbędzie się również sympozjum połączone z panelem dyskusyjnym poświęcone zagadnieniom deskorolkowym. Wbrew marudzeniu fanów poldonu że "nic się nie dzieje", bardzo dużo rzeczy w deskorolce bardzo szybko się zmienia. Wspólnie będziemy się zastanawiać nad tym, gdzie obecnie jest deskorolka i w jakim kierunku zmierza.
 
- Tegoroczna edycja Lines of Bielawa będzie również trzecim przystankiem Skateboardowego Grand Prix Polski 2015. Co roku zwycięzca Grand Prix zgarnia porządnego sponsora, a dzięki rankingowi wielu skaterów ma większą szansę na bycie zauważonym przez innych sponsorów.
 
- Na miejscu będzie również możliwość skorzystania z usług tattoo-standu.
 
Pole namiotowe przy skateplazie będzie nieoficjalnie czynne już od czwartku 6 sierpnia. W piątek rano pole namiotowe zacznie "oficjalnie" działać, dopiero wtedy też będą pobierane opłaty. W tym roku koszt noclegu to 6 pln od osoby za dobę i 10 pln za namiot za dobę. Kemping będzie czynny do poniedziałku 10 sierpnia południa.
 
Jak co roku, eliminacje odbędą się w sobotę 8 sierpnia, półfinały i finały w niedzielę 9 sierpnia.
 
Sponsorami tegorocznej edycji Lines of Bielawa są: Selectshop.pl, Monument.pl, Semper, Pasibus.pl, TIMEX, Nervous, Boardthing, MR. WOOD, 1st Floor, Locals, TJ Films oraz Impowoods - BIG thanks dla nich!
Organizatorami są Osir Bielawa oraz Fractal Skateboarding.
 
Więcej info tutaj: facebook.com/linesskateboardingfestival
Wydarzenie: facebook.com/events/436073079905510/

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl