9.07.2016

Lines of Bielawa 2016

Lines of Bielawa 2016

Kolejna edycja "Lines of Bielawa" odbędzie się w dniach 16/17 lipca. 

W sobotę 16 lipca o 12:00 rozpoczynają się eliminacje, w niedzielę 17 lipca o 13:00 półfinały.
Zapisy są w sobotę od 10:00 do 12:00, start kosztuje 30 pln (w tym t-shirt Lines of Bielawa).

W sobotę po eliminacjach odpalamy Monument.pl Highest Ollie i Selectshop.pl Special Best Trick - który zapowiada się groundbreaking. Oprócz tego nocne Best Tricki, trochę ognia i planujemy odjazd za quarterem (kto był rok temu, ten wie po co).

W niedzielę odbędą się półfinały, finał i TIMEX Best Trick "The Ender".
Lines of Bielawa 2016 jest jednocześnie pierwszym przystankiem (obok Warszawy i Rzeszowa) Skateboardowego Grand Prix Polski.
 
Nagrody:
Pula nagród wynosi ponad 10.000 pln!!!
 
Sponsorzy:
Nagrody są dzięki Specjalnym Sponsorom TIMEX i Selectshop.pl, oraz sponsorom: Monument.pl, Nervous, Semper, Nibiru Skateboards, Locals, Boardthing, Malujgripa, Kram Katering, Pankotlecik.pl, BurczyBrzuch, Ekspresso, Rock'n'Ink Tattoo i Bullet Ink Tattoo z Ząbkowic Śląskich. Bardzo WIELKIE podziękowania dla nich wszystkich! 
 
Impreza:
W tym roku przewidziane jest 6-8 standów skateshopów, tatuaży, malowania desek a do tego jeszcze kilka foodtrucków - get yo' cash ready! Na pewno będzie można kupić konkretny sprzęt deskorolkowy, dużo fajnych ciuchów, butów i całą masę gadżetów.
Przewidziane standy to: Monument.pl, Systemsklep.pl, Semper, Nibiru, Locals, Boardthing, Malujgripa i Rock'n'Ink Tattoo. Aby nikomu sił nie zabrakło na miejscu będą: Kram (świeżutkie soki), BurczyBrzuch, Pankotlecik i Ekspresso.
Na zamkniętej ulicy dla ruchu będą prowadzone warsztaty deskorolki, dzięki czemu każdy początkujący będzie mógł szybko zapoznać się z "tajnikami" deskorolki - a tak naprawdę dobrze spędzić czas.
Jakby tego wszystkiego było mało, w tym roku w trakcie Linesów odbędzie się King of the Chrzan, na który zgłosiło się już 6 teamów. Kto jest jeszcze zainteresowany niech się zapisuje, bo czas na zapisy się kończy lada dzień!
 
Kemping:
Pole namiotowe przy skateplazie będzie czynne od piątku 15 lipca do poniedziałku 18 lipca.
Pomimo podwyżek różnych danin i podatków, Linesy pozostają oazą wolności, czyli ceny kempingu pozostają bez zmian i nadal są cheap as f**k: 1 noc to 10 pln za namiot i 6 pln za osobę.
 
Media:
Imprezie patronują: Freestyle.pl, Skateaffair.pl, Skatenews.pl, 4emotion.pl, Skaterock.cz, Boardlife.sk, Skatefun.by i TJfilms - za co wielkie ukłony!
 
Organizatorzy:
Fractal Skateboarding (giving blood for skateboarding since 2004)
Osir Bielawa (supporting Lines of Bielawa since 2008)
 
Więcej informacji co i jak:
https://www.facebook.com/linesskateboardingfestival/
 
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=gWDW3GjcKIM
 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl