10.08.2009

Lines Of Bielawa-relacja organizatorów.

Lines Of Bielawa-relacja organizatorów.

Dobiegła końca druga edycja Lines of Bielawa. Spokojnie można powiedzieć, że jak dotąd, jest to największa czysto skateboardingowa impreza w Polsce. W tym roku przyjechało do Bielawy cztery razy tyle osób co w 2008.

Fantastyczna atmosfera, skaterzy z całej Polski, kapitalne sekwencje tricków Bartka Górki - a wszystko otoczone praktycznie trzema dniami jednej wielkiej imprezy, która trwała non-stop. Dni się nie kończyły i nie zaczynały. Ciągle coś się działo. Bez przerwy ktoś jeździł na desce w skateparku, czy to o 6 rano, czy to podczas prawie godzinnego Best Tricku ekipy Bolid na schodach w skateparku - rozegranego oczywiście o północy.

Były old schoolowe filmy deskorolkowe i jazda na desce po zamkniętej ulicy dla ruchu samochodowego. W galerii, oprócz bardzo klimatycznych zdjęć, był też mały happening fotograficzno-społeczny - pt.: ,,Is skateboarding a crime?".

Tak jak w zeszłym roku - również w tym roku do Bielawy zjechali się genialni ludzie z najdalszych części Polski. Szacunek dla nich za taką zajawkę, spontan i za taki klimat imprezy. Skateboarding for life.

Boniek FalickiWyniki Lines of Bielawa 2009:

1. Bartek Górka
2. Jurek Poleszczuk
3. Mateusz Koszelnik
4. Dawid Cybula
5. Michał Mucha
6. Piotr Ebert
7. Szymon Kuś
8. Jacek Ostaszewski
9. Kuba Koszel
10. Jakub Titaniec

Best Trick:
Piotr Ebert - Double kickflip 360

Doomsday Longest Ollie:
Szymon Kuś

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl