13.08.2017

Mind the Gap skate jam

Mind the Gap skate jam
  • Mind the Gap skate jam

Bardzo dobry event w Warszawie 20 sierpnia szykuje dla was Turbokolor i DC Shoes. Poniżej oficjalne info. Wpadajcie do Warszawy.

"Dzięki współpracy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Skwer Sportów Miejskich i Szaber Bowl, stolica wzbogaciła się o unikalny spot deskorolkowy - duży street gap na Osi Stanisławowskiej, przed samym wejściem do zabytkowego zamku. Jest to wyjątkowa przeszkoda nie tylko na mapie Polski, ale też Europy.

 
Impreza "Mind the Gap" organizowana przez DC Shoes i Turbokolor.com jest skierowana do wszystkich skateboarderów, którzy chcą się zmierzyć z tą miejscówką, poczillować i zjeść za free pyszną pizzę.
 
Jam odbędzie się w dwóch etapach:
1. Od 12.00 w gap wstawiona będzie specjalnie przygotowana przeszkoda. Sesja na przeszkodzie będzie trwała godzinę. Trzy najlepsze triki w czasie sesji zostaną nagrodzone. Przeszkodę buduje przez firmę Techramps. Wielkie dzięki!! 
 
2. Odstawiamy przeszkodę i zaczyna się właściwy DC Shoes Gap Jam, best trick przez gap. Do wygrania konkretny pieniądz, czyli 1000pln za najlepszy trik lub triki.
 
Dodatkowo dla wszystkich biorących udział w imprezie skejcików i ich znajomych przewidujemy przerwę na pyszna pizzę z pizzerii 
La Tomatina, która dojedzie pod przeszkodę!
 
Niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć oświadczenie o zgodzie rodziców na udział w zawodach: pobierz z www.skwer.eu/jam/oswiadczenie.pdf
Uczestnictwo tylko po wpisie na listę startową przed rozpoczęciem pierwszej lub drugiej części zawodów.
 
Widzimy się 20 sierpnia od g.12 do 15.00 na "Mind the Gap" ‘Mind the Gap’ skate jam DC shoes x Turbokolor x U-Jazdowski!"

Wydarzenie na FB TUTAJ 


 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl