30.11.2019

Poland Skateboard Awards 2019

Poland Skateboard Awards 2019

Poland Skateboard Awards / PSA 2019 by Skate Culture Foundation to wydarzenie mające na celu podsumowanie deskorolkowego roku w Polsce oraz uhonorowanie osób, które w związku ze swoją działalnością, posiadają istotny i szczególny wpływ na rozwój sceny deskorolki w naszym kraju.

Wydarzenie PSA będzie odbywać się cyklicznie i podróżować po całej Polsce rok po roku, dając możliwość wspólnego spotkania się ludziom których łączy deskorolka.
 
Nagrody dedykowane są deskorolkowcom, fotografom, filmowcom i team'om które starają się aby ten świat był jeszcze lepszy i motywując do działania!

 Jakie są zasady wyboru laureatów spośród nominowanych?

 
Chcielibyśmy aby wyłonienie zwycięzców w danych kategoriach było obiektywne i dlatego będzie zależało od trzech czynników:
 
Głosów Starszyzny - reprezentantów starej sceny, którzy poprzez swoje działania na przestrzeni lat posiadają znaczący wpływ na rzecz budowania sceny deskorolki w Polsce oraz będących na bieżąco co dzieje się na dzień dzisiejszy. Każda z osób może oddać po jednym głosie w danej kategorii.
 
Głosów Nominowanych - każdy z nominowanych w poszczególnej kategorii posiada możliwość oddania po jednym głosie w każdej z kategorii.
 
Głosowania za pomocą sondy -  każdy będzie posiadał możliwość oddania głosu na swojego kandydata w danej kategorii. 
 
Głosowanie będzie trwało przez tydzień od 14.12 do 20.12 na stronie http://skateculturefoundation.com/
 
Największą moc podczas głosowania posiadają głosy oddane przez "Starszyznę" (1,5) oraz samych nominowanych (1,5) natomiast sonda internetowa (1) jest medium pomocniczym w przypadku gdy zajdzie taka potrzeba.
 
Na jakiej podstawie zostają wyłonieni nominowani?
 
Nominacje otrzymują osoby które na przestrzeni ostatniego roku swoim działaniem istotnie zaznaczyły swoje miejsce na scenie.
 
Kategorie PSA 2019 :
 
SKATER OF THE YEAR - Nagroda dla deskorolkowca który odpalił się na maxa! Przypomnijcie sobie wszystkie video party, klipy powitalne, wywiady, starty na zawodach i ogólne wrażenie z ostatnich 12 miesięcy, a ta jedna nazwa powie sama za siebie!
 
FEMALE OF THE YEAR - Nagroda dla dziewczyny która na przestrzeni ostatnich 12 pokazała że damska deskorolka idzie stale do przodu!
 
ROOKIE OF THE YEAR - nagroda w tej kategorii to zapowiedź tego co przed nami, docenienie wejścia z buta na scenę swoją jazdą młodej krwi, video partami oraz startami w zawodach.
 
TEAM OF THE YEAR - Deskorolka zawsze była dumna z tego, że robi swoje, nie jest zadowolona z robienia tego, czego się zawsze oczekuje. Nagroda ta stanowi wyraz uznania dla Team'u, który wykazał się największą kreatywnością i innowacją w działaniu na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.
 
VIDEOGRAPHER OF THE YEAR - Video zmieniło sposób, w jaki udokumentowano deskorolkę, i nadal tak jest. Od edycji VHS po nagrania HD, nagroda ta jest wyrazem uznania dla filmowca, którego umiejętności filmowe i montażowe pokazują, że deskorolka daje wolność wypowiedzi!
 
PHOTOGRAPHER OF THE YEAR - Nagroda jest wyrazem uznania dla fotografa, który publikuje swoje prace a zdjęcia wyróżniają się spośród tłumu. Deskorolka nie byłaby tam, gdzie jest bez fotografii. Życie za obiektywem zasługuje na uznanie.
 
SOCIAL MEDIA TIGER - to kategoria w której chcielibyśmy uhonorować osobę której tworzony poprzez kanały social media kontent  sprawia, że nie możemy narzekać na brak śmiechu i rozrywki. Skejty mają grube poczucie humoru i tworzą mocny kontent.
 
Wyniki PSA 2019 zostaną ogłoszone na wydarzeniu które, odbędzie się 21.12.2019 o godzinie 21:00 w Zet Pe Te w Krakowie, będzie to czas w którym cała scena będzie miała możliwość na luzie spotkać się w jednym miejscu, tuż przed samymi świętami na Skate Wigilii !
 
Start: 21:00 !!!
 
- Rozdanie nagród Poland Skateboard Awards by Skate Culture Foundation
- Best Trik - triki za kasę !
- Afterparty :
 
Oscar Thous - Tomasz Kazimierski 
CEZETEN -  Piotr Czerniak 
Vybukhivka -  Viktor Bakhovka 
Juanin Casielles 
 
WSTĘP: FREE !!!
 
Sponsorzy i współtworzący wydarzenie:
 
SKATE OR DIE/ miniramp.pl / @Monumet.pl / Nervous Strong Company / KorPow / SKATE OR DIE / SH Store / Malita / deskorolka.com / Woodcamp - obozy deskorolkowe /  BEAR HDWR CO.
 
Partnerzy:
Skateaffair.pl
Polish Skate Federation
BoardThing
 
Wydarzenie na FB TUTAJ 
 
 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl