21.06.2022

PTG WĘZEŁ - Paweł Krężel

PTG WĘZEŁ - Paweł Krężel
Paweł Krężel - wychowany w latach 90 tych, super ziomek, dobry skejt, świadek i część historii polskiej deskorolki.
Gościa raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.
Koniecznie sprawdźcie "wywiad rzekę" z Pawłem...nie tylko o PTG.
Poniżej znajdziecie info na temat audycji "PTG Węzeł"

PODCAST Z PAWŁEM KRĘŻELEM: 
 
Od listopada 2021 prowadzimy audycję radiową w Radio Klang, a zarazem podcast "PTG Węzeł" poświęcony tematyce deskorolki i kulturze hip-hopowej na Śląsku, której corem jest PTG Skateplaza.
 
Działamy non-profit z ramienia Stowarzyszenia SkatePTG w celu rozpowszechniania wiedzy na temat deskorolki oraz wszystkich innych zajawek, które współtworzą społeczność PTG. Bez względu na zasięgi, swoją pracę dedykujemy zajawce i działamy na zasadzie od ziomków dla ziomków.
Ponieważ jesteśmy także współorganizatorami wydarzenia PTG ON, które zadebiutowało w roku 2021 zależy nam tym bardziej na trafieniu do szerszej grupy odbiorców.
 
Ostatnim gościem naszej audycji był Paweł Krężel, który jak powszechnie wiadomo jest osobą współodpowiedzialną  za ochronę naszej miejscówy przed próbą postawienia na jej miejscu kolejnego biurowca. Paweł jest jednym z ogromu barwnych postaci naszej społeczności i materiał na kolejne audycje zdaje się nie mieć końca.
 
Stąd nasza decyzja o rozesłaniu tej krótkiej wiadomości o naszym istnieniu i zachęceniu do sprawdzenia naszych dotychczasowych poczynań. Tym samym kierujemy do Was prośbę o wsparcie nas w poszukiwaniu nowych odbiorców, gdzie targetem są nie tylko skejci z innych województw ale także ludzie spoza świata deskorolki. Bylibyśmy ogromnie wdzięczni za pomoc w postaci przekazania tej informacji w dowolny sposób Waszym odbiorcom.
 
Dziękujemy i pozdrawiamy,
 
Kamil Kopaczka
Wojciech Strojecki
 
PTG Węzeł / Stowarzyszenie SkatePTG
 
Yo!
 

PLAYLISTA SPOTIFY:

 
ABOUT US W RADIO KLANG: 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2023 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl