17.06.2021

Red Bull Mind The Gap - Katowice / Relacja

Red Bull Mind The Gap - Katowice / Relacja
Red Bull Mind The Gap to międzynarodowe zawody deskorolkowe w prostej formule. Zawodnicy i zawodniczki oddają skoki nad płaskim gapem o szerokości ok. 2 metrów. Ich tricki ocenia jury w składzie: Kuba Perzyna, Andrzej Skrobanski i Jacek Wojciechowski. Kto zdobył uznanie legend deskorolki i otrzymał nagrody za ponad 8000 zł? Zobacz wideo z najlepszymi trickami i poznaj zwycięzców wydarzenia w Katowicach!
 
Skatepark PTG w Katowicach był drugą z trzech lokalizacji, do których zawita polska edycja Red Bull Mind The Gap. Zawody przyciągnęły nie tylko skejtów, ale także widzów, chętnych zobaczyć widowiskowe numery. Sędziowie oceniali trudność tricków oraz kreatywność ponad 40 zarejestrowanych uczestników. Najlepsi z nich otrzymali nagrody od partnerów wydarzenia – sprzęt elektroniczny od Samsunga i Garmina oraz vouchery do Supersklep.pl.
 
Najlepsze tricki w kategorii chłopaków należały do:
 
1. Igor Sitarek - fakie kickflip
2. Mateusz Wieczorek - switch double heelflip
3. Double Kris - kickflip late kickflip
 
Wśród dziewczyn, nagrodzone zostały:
 
1. Asia Mika - ollie
2. Diana Figiel – ollie
 
- Podobało mi się nawet bardziej niż podczas pierwszych zawodów w Gdańsku, ze względu na długość gapu. Nie był może największy, ale żeby załadować cokolwiek, trzeba było się konkretnie rozpędzić! Impreza odbyła się pnownie w luźnej atmosferze, bez przepychanek przy najeździe na trick. Leciały grube bangery, które cieszyły oko. Mam nadzieję, że za tydzień ponownie uda się spotkać w tak dużym gronie mocnych skejtów. – Powiedział Igor Sitarek, który uczestniczył w obu wydarzeniach.
 
Ostatni przystanek Red Bull Mind The Gap odbędzie się w Warszawie (19.06)
Link do wydarzenia - TUTAJ 
 
 

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2022 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl