1.10.2021

Red Bull "Skatepark Review"

Red Bull "Skatepark Review"
  • Red Bull "Skatepark Review"
  • Red Bull "Skatepark Review"
  • Red Bull "Skatepark Review"
Seria Skatepark Review to cztery odcinki prezentujące najważniejsze skateparki w Polsce. 

Wpodróż do Warszawy (AvePark), Lublina (Park Ludowy), Krakowa (Pool Forum) i Katowic (PTG) wyruszyli przedstawiciele polskiej sceny skate: Agata Halikowska i Tomasz Kotrych oraz łotewski skateboarder, Madars Apse.
Wszystkie odcinki są już dostępne bezpłatnie na redbull.pl/skateparkreview i platformie Red Bull TV.
 
Zobacz całą serię i weź udział 
w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!
 
Skatepark Review to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Cztery wyjątkowe lokalizacje i trzy różne perspektywy. Madars Apse – łotewski skateboarder, który przemierzył już kilka kontynentów w poszukiwaniu najciekawszych skateparków. Agata Halikowska – olimpijska reprezentantka Polski w deskorolce. Tomasz Kotrych – legenda polskiej sceny skate. Gospodarze serii, poza oceną skateparków i pokazem swoich najlepszych trików, zaprezentują także historie i bohaterów, które do tej pory mogły być nieznane szerszej publiczności:
 
Odcinek 1 (Warszawa) – historia, jaką przeszła warszawska deskorolka od jazdy 
w podziemiach do AveParku, jednego z największych krytych skateparków w Polsce. Gość specjalny: Tomek Ziółkowski.
Odcinek 2 (Lublin) – kto stoi za powstaniem skate spotu w Parku Ludowym i jak udało się tego dokonać? Goście specjalni: Boniek Falicki, Michał Mazur, Jacek Harasimiuk.
Odcinek 3 (Kraków) – jak opuszczony basen zamienić w deskorolkowy bowl? Odpowiedzi udzielą twórcy Pool Forum. Goście specjalni: Maciek Heczko i Mateusz Kowalski.
Odcinek 4 (Katowice) – opowieść o Pomniku Trudu Górniczego, czyli jak z wsparciem miasta udało się ocalić go przed zburzeniem i zamienić w największą skate plazę 
w kraju. Goście specjalni: Kuba Golański i Eliza Halama. 
 
– Ucieszyłam się, że zaproponowano mi udział w projekcie z Tomkiem i Madarsem, bardzo czekałam na wspólna jazdę z chłopakami. Jeśli chodzi o moje odczucia podczas nagrywania to chyba wszyscy byliśmy w szoku, widząc możliwości skateparków, które dobrze znamy, przez pryzmat Madarsa. Jest wiele możliwości, których nasza głowa nawet nie brała pod uwagę, 
a jednak okazało się, że się da! – podsumowuje pracę przy serii Agata Halikowska. 
 
Po obejrzeniu wszystkich odcinków serii, na widzów czeka dodatkowa atrakcja w postaci konkursu. Do wygrania - sprzęt elektroniczny od partnera produkcji, Samsunga Galaxy. Szczegóły, regulamin oraz zgłoszenia są dostępne na stronie projektu. 
 
Wszystie odcinki znajdziecie TUTAJ 


 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2022 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl