31.08.2015

"Ulice Warszawy 2"- premiera filmu.

"Ulice Warszawy 2"- premiera filmu.
  • "Ulice Warszawy 2"- premiera filmu.
W piątek 4 września w Warszawie odbędzie się premiera filmu ''ULICE WARSZAWY 2'', którego autorem jest Kuba Perzyna.
 
Poniżej info i zaproszenie dla was od autora :)
 
"Ulice Warszawy 2 przedstawiają przede wszystkim warszawską scenę deskorolkową.
Niestety nie całą bo film musiałby trwać 3x dłużej, natomiast jest to obraz miasta jaki mam w głowie w raz z osobami z którymi jeżdżę, znam się i które udało mi się nagrać.

Projekt ten jest pewnego rodzaju dedykacją dla naszej skate sceny. Swoje party mają tu Marcin Junior Pawuniak, Gutek Szymański, Tomek Goławski wspólnie z Tomkiem Ziółkowskim oraz Tomek Kotrych. Sporo Tomków w każdym razie, hehe.
Są też dwa tzw. Chaosy z mnóstwem ziomków.

Skąd dwójka i czy ktoś w ogóle pamięta jedynkę? Pewnie niewielu, dlatego napiszę słówko o Ulicach Warszawy 1.
Film powstał w 1996 roku a przejazdy mieli Szymon Perez Sipowicz wspólnie ze Stasiem Janowskim, Paweł Bejbi Przybył, Kuba Perzyna wraz z Piotrkiem Keczupem Kamieńskim oraz Patryk Sticko Wrzosek i Marcin Majewski. Tak więc dużo łączonych partów.

Minęło 19 lat a niektórzy z jedynki mają triki w dwójce, taka ciekawostka, a właściwie zajawa. Jedynka będzie dostępna w dodatkach DVD na UW 2. Z mojej strony dziękuję wszystkim jeżdżącym na filmie, wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego powstania. Bez nich nawet jak bym był najlepszym kamerzystą na świecie nie powstałby ten film. Nie zależało mi nawet na najlepszych trikach, dla mnie liczą się ludzie, miejsca i wspólna dobra zabawa na deskorolce.
Tak więc dziękuję Wam za piękne wspomnienia i wiarę w ten projekt. Dziękuję Miłości za udostępnienie miejsca i Suwakowi i jego ekipie za pomoc w organizacji premiery. 
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek."

 

Wydarzenie na FB KLIK KLIK 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl