18.04.2024

Upragniony skatepark w Rybniku pojawi się już niedługo, wkrótce rusza budowa.

skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy
  • skatepark betonowy

Upragniony skatepark dla lokalnej społeczności pojawi się już niedługo, wkrótce rusza budowa. Są już szczegóły nowego obiektu w Rybniku.

Rok temu lokalna społeczność w Rybniku straciła swoje ulubione miejsce do uprawiania sportów ekstremalnych – skatepark przy ul. Kapitana Leopolda Janiego. Długi okres oczekiwania na nowoczesne zastępstwo dobiegł końca i w Parku Sportowym Wiśniowiec pojawi się godny zastępca!

Projekt nowego skateparku w Rybniku zakłada obiekt o powierzchni 1460 m2. Będzie zbudowany z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości doświadczeń dla miłośników deskorolki. Projektanci skateparku z firmy Slo Concept, zwrócili szczególną uwagę na to, aby obiekt doskonale wpasowywał się w naturalne ukształtowanie terenu, co dodaje mu wyjątkowego charakteru.

Koncepcja skateparku obejmuje 4 poziomy, z podziałem na 5 sekcji dostosowanych do różnych umiejętności użytkowników. Wśród tych stref znajdziemy m.in. rozbudowany Bowl, sekcję dla

zaawansowanych skejterów oraz dedykowaną przestrzeń dla najmłodszych — Strefę Kids.

Wykonawca obiektu, firma Techramps planuje zakończyć roboty budowlane do końca listopada 2024 roku. Kolejna jesień będzie ekscytującym czasem dla miejscowych adeptów sportów miejskich. Powodem do radości jest nie tylko powrót ulubionego miejsca dla lokalnej społeczności, ale również nowa przestrzeń do aktywności, kreatywności i integracji.

Skatepark w Wiśniowcu to nie będzie tylko obiekt sportowym, ale także miejscem, które ma na celu wspieranie pasji, rozwijanie umiejętności oraz tworzenie wspomnień. Techramps wraz z architektami obiektu – biurem projektowym Slo Conept zainwestowali wiele wysiłku, aby stworzyć miejsce, które spełni oczekiwania zarówno doświadczonych skejterów, jak i tych najmłodszych, zachęcając ich do zdrowej i aktywnej rozrywki.

Autorem projektu jest Slo Concept - marka działająca na polskim i europejskim rynku od 2102 roku, specjalizująca się w projektowaniu i budowie skateparków oraz innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Budową zajmie się krakowska firma budowlana Techramps – świętująca w tym roku 20lecie działalności i tysiące zbudowanych skateparków.

skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy skatepark betonowy

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2024 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl