29.06.2014

Volcom Wild in The Parks -wyniki.

• Volcom Wild in The Parks -wyniki.

W minioną sobotę w Lesznie odbył się polski przystanek zawodów "Volcom Wild in The Parks". Było bardzo dobry i luźny klimat a rider'zy dali z siebie naprawdę dużo.

Najwięcej działo się w kategorii "Open" i wśród dzieciaków poniżej 14 roku życia.

W tej pierwszej, bezapelacyjnie "swój dzień miał" Jakub Różbicki, któtego poziom jazdy i skuteczność były naprawdę imponujące. Za nim uplasowali się Kacper "Kita" Jakóbczyk i Krzysiek Kozłowski czyli podium zajęła ekipa z Zielonej Góry !!!

Miejsce czwarte i piąte, również premiowane możliwością startu w europejskim finale przypadło Jaśkowi Zborowskiemu i Maćkowi Wieczorkowi.

W grupie młodszej poziom był również bardzo wysoki zwyciężył Maciek Dyrwal, drugi był Wiktor Gała, trzeci Maciej Jakiel a za nim kolejno czwarte i piąte miejsce zajęli Patryk Sadzki i Krzysiek Jakubowski.

W grupie od 14-21 roku życia na podium stanęli kolejno - Dawid Rykowski, Mateusz Świątek, Kamil Wawrzyniak, Maciej Raszke i Robert Lis.