25.11.2019

WWA premiere "IF YOU DON'T SKATE, DON'T START" by repeat

WWA premiere "IF YOU DON'T SKATE, DON'T START" by repeat
Szykuje się dobra premiera i dobre SV !!! Poniżej info z pierwszej ręki od Krzyśka Godka.
 
"Czy da się zrobić full skate video w niecały rok? W Polsce? Da się, ale kosztuje to bardzo wiele - tyle, żeby zastanowić się czy w ogóle warto było kiedykolwiek zaczynać przygodę z deskorolką, a tak naprawdę dojść do wniosku że lepiej było nie zaczynać.
 
W 2012 roku zadawałem sobie pytanie czy mamy "Problem?" W 2019 doszedłem do wniosku że nic się nie zmieniło w kwestii prześladowania przez służby porządkowe i ludzi którzy je wzywają. Jakby było nam mało, że sami spuszczamy sobie fizyczny i psychiczny łomot każdego dnia na naszych rodzimych dalekich od ideału spotach. Mimo wszystkich przeciwności udało się zebrać całkiem pokaźną ilość materiału który zaprezentujemy Wam w piątek, 20 grudnia o 19.30 w Pałacu Kultury.
Robiliśmy wszystko co w naszej mocy żeby film był jak najlepszy, każdy dawał z siebie wszystko a nawet więcej. Niemal każdy dzień tego roku spędziliśmy na ulicach (wyjątkami były tylko dni w które padało). 
Świeżutkie triki przygotowali dla Was Krzysiek Poskrobko, Filip Dziewięcki, Filip Wojciechowski aka @ogcinos , Konrad 'Spinacz' Krużyński, Tomek Kotrych, Tadeusz Szymański Andrzej Palenica, Tomek Ziółkowski, Dominik Jaworowski, Piotr Kiełb, Tomek Goławski oraz wielu innych. 
Za kamerą i montażem ja, czyli Krzysztof Godek a w animacje pomaga Joanna Suska. 
 
Bilety w cenie jedynie 10pln dostępne są w SH Store przy ulicy Oleandrów 3.  TYLKO GOTÓWKA
Wydarzenie TUTAJ 
 
Udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych, sala musi być wypełniona po brzegi!
 
Trailer poniżej
 
 

 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2022 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl