6.07.2010

12 Pytań do Kamila Wielgusa

12 Pytań do Kamila Wielgusa
  • 12 Pytań do Kamila Wielgusa
  • 12 Pytań do Kamila Wielgusa
  • 12 Pytań do Kamila Wielgusa
  • 12 Pytań do Kamila Wielgusa
Tym razem na nasze "12 Pytań" odpowiada jeden z tegorocznych Gold Rookie - Kamil Wielgus.

 

1. Pochodzę z... Tarnowa.

 2. Mam lat... jeszcze 17.
 
3. Na desce jeżdżę lat... z 7/8 już bedzię na bank.
 
4. Moi sponsorzy to... wsparcie Intruz Clothking.
 
5. Najlepsi kumple na deskę to... cała PCHFAMILIA czyli Szymek, Józek, Ciju, Dudzior, Borikson, Tarzan, Tomek, Pulpi, Bluffy, Bioły, Micu, Świder, INTRUZOWE chłopaki z którymi są mistrz wyjazdy, Ceebol, Tomek Jaźwiecki, Kuba Holik, Wiktor Stasica, jak i Ci wszyscy z którymi miałem okazje miło pojeździć w różnych miejscach.
 
6. Najlepsze na deskorolkę miasto to... jak narazie zdecydowanie najbardziej jaram się Londynem i Praszką. To już nudne, ale jak każdy chce do BARCY!
 
7. Najlepszy film skejtowy to... większość Transworldów, Black Rabbit 3, produkcje SK8MAFI, ale mam nadzieje, że za jakiś czas nowy tarnowski film produkcji  Michała "Boriksona" Krupy jak i film Kuby Holika będą tymi najlepszymi ehehe. Wsumie to jeszcze oczekuje nowego video od DGK i partu Steviego, ale czy się doczekam wkońcu to nie wiem.  
   
8. Najlepsza muzyka na deskę to... coś czillowego, stare oldschoole, ale zazwyczaj jest to dobry rap.
 
9. Najlepsze zawody na jakich byłem to... te na których jest dobry klimat, gdzie poznaje nowych ludzi a zazwyczaj po jest dobry after ehehe. 
 
10. Najlepsza gazeta deskorolkowa to... raczej Infomag.
 
11. Poza deskorolką zajmuję się... moją mistrz kobietą Anią, ogarnianiem co się dzieje w świecie deskorolki w internecie, czillowaniem z muzyką, troche śledze polską scene hiphopu, wsumie dillowaniem na allegro eheheh, wypadami i melanżami z znajomymi no i czasem szkołą ehehe.
 
12. Wolałbyś być piratem czy kowbojem... Proste, że Piratem, mógłbym wtedy zwiedzić różne zakątki świata, zabrałbym najbliższych na pokład i odpalał dobre melanże na statku, jak i odnajdywał skarb, pirat jest mistrzem, jak i warjatem- http://i45.tinypic.com/2hns869.jpg ehehehe. 
 
foto. REA i ANDRZEJ NARAS

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2021 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl