11.05.2010

12 Pytań do Maćka Heczko

12 Pytań do Maćka Heczko Dziś na nasze "12 Pytań " odpowiada jeden z naszych "redaktorów" Maciek Heczko, znany bardziej jako Heniek :)

1. Pochodzę z … Krakowa.

2. Mam lat…26 już prawie 27 :)
 
3. Na desce jeżdżę lat... kilkanaście, ale dokładnie nie pamiętam czy to 12 czy 13 :), niestety obecnie mam przerwę od dwóch miesięcy bo leczę kolano, ale już za jakiś czas "wjeżdżam" :)
 
4. Moi sponsorzy to… ja sam + pewne wsparcie od Emerica i Analog :) 
 
5. Najlepsi kumple na deskę to… obecnie to na pewno Boski, Kosiu, Plaster, Duła w sumie to całe WDT i WZG, a no i Dżoninio :)
 
6. Najlepsze na deskorolkę miasto to... Praha, Kolonia, Kato (Paderewa) ...no i Kraków oczywiście :)
 
7. Najlepszy film skejtowy to...Black Label "Label Kills", Toy Machine "Welcome To Hell", Thrasher "Brutality" i "Easy Livin" w sumie to można by jeszcze parę wymienić :)
 
8. Najlepsza muzyka na deskę to ...  to zależy od nastroju, ale głownie jakieś gitarki takie jak "The Stooges", Iggy Pop, The Animals, Led Zeppelin czasem nawet trochę "ciężej" no a z rapu Wu oczywiście :) 
 
9. Najlepsze zawody na jakich byłem to... w sumie to byłem na wielu dobrych imprezach, ale w pamięci zostanie Etnies z 2005r., Music & Skate Jam w Krakowie i Lines of Bielawa.
 
10. Najlepsza gazeta deskorolkowa to... Thrasher.
 
11. Poza deskorolką zajmuję się...w zasadzie to większością rzeczy związanych z deskorolką (heheh)- prowadzeniem zawodów, Serum Skateboards, Skatenews.pl, Emerica The Gold Rookie Contest, trochę działam z Techrampsem i snowboardem też heheh, w sumie jeszcze wiele wiele innych :)
 
12. Wolał byś być piratem czy kowbojem...ja nie "wolałbym", ja jestem piratem :)
.

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2021 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl