23.03.2010

12 Pytań do Mateusz Paszkiewicza

12 Pytań do Mateusz Paszkiewicza
  • 12 Pytań do Mateusz Paszkiewicza
  • 12 Pytań do Mateusz Paszkiewicza
Tym razem na nasze 12 pytań odpowiada "redaktor naczelny" FreeMindmag Mateusz Paszkiewicz

1. Pochodzę ze... Tczewa.

2. Mam lat... 23.

3. Na desce jeżdżę lat...  8.

4. Moi sponsorzy to... mój portfel.

5. Najlepsi kumple na deskę to... Jeżeli chodzi o Tczew to Pawlak, znajdzie się też grono osób z którymi bardzo lubię spędzać czas z Gdańska, Łodzi, Gniezna, Bydgoszczy - ciężko wymieniać bo nie chciałbym nikogo pominąć.

6. Najlepsze na deskorolkę miasto to... każde nieodwiedzone.

7. Najlepszy film skejtowy to... ten od którego zaczyna się swoją przygodę z deską oraz film który wnosi coś nowego, będzie charakteryzować się czymś unikalnym: Flip Sorry, Zero Dying to Live, Emerica - This is Skateboarding, Toy Machine Good & Evil, Modus Operandi, Scrum Tilly Lush.

  
8. Najlepsza muzyka na deskę to... na dzień dzisiejszy zrezygnowałem z mp3 na desce, ale tak to preferuję coś gitarowego.

9. Najlepsze zawody na jakich byłem to... Triocity jamy w Trójmieście jak miałem 15 - 16 lat, strasznie je przeżywałem, to były emocje!

10. Najlepsza gazeta deskorolkowa to... Slap, Kingpin, Thrasher

11. Poza deskorolką zajmuję się... tworzeniem nowego magazynu Free Mind Magazine, czytaniem książek, studiami i podróżą jak jest okazja.


12. Wolałbyś być piratem czy kowbojem...kowbojem, zawsze jarały mnie westerny. Chciałbym mieć najszybszą rękę na dzikim zachodzie, jeździć konno, być twardzielem i przyjaźnić się z Indianami! Pif Paf!  

Photo: Łukasz Dubiela

Free Mind

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2022 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl