20.07.2014

pweetube 3000 #5

pweetube 3000 #5
  • pweetube 3000 #5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cześć,
wróciłem. 
Tęskniliście? Pewnie nie. 
Będę pisał i się żalił, bo mnie boli. 
 
*Uwaga artykuł zawiera przekaz podprogowy.
 
Obejrzałem to...
...i zrobiłem się smutny jak Simba w Królu Lwie, i zdezorientowany jak 14 latek pierwszy raz widzący film porno.( F*CK SCOOTERS ) Nie wiem, czemu sobie to zrobiłem, ale zrobiłem. Cały film -90 min - chyba miał na celu pokazanie wielkiej pracy, determinacji, nadziei blabladbalsdjgklhswj i niby-patosu związanego z zawodnicza strona deskorolki. 
 

 
Jedyne, co w tym widzę to bandę bosko utalentowanych deskorolkowców goniących za hajsem. ( F*CK SCOOTERS )
Mówię to oczywiście z szacunkiem, bo chłopaki to totalna 1 liga skateboardingu na tej planecie i nie dziwie im się, że robią z siebie małpki w cyrku za 200 000 amerykańskich dollodollos.
 
Ostatnio nawet Andrew wszech fs flipujacy się pojawił się na liście startujących w Street League, ale oglądając jego "udział" raczej chyba nie był super zagrzany wszystkim wkoło.. ( F*CK SCOOTERS )
 
Taka chyba kolej rzeczy wszyscy doją krówkę puki daje mleko, a skateboarding to dojna krowa, bo według jakiś tam statystyk nie schodzi z 3 trójki najszybciej rozwijających się sportów na tej planecie od paru lat. 
 ( F*CK SCOOTERS )
 
Może to i dobrze, większa popularność, większe pieniądze, więcej ludzi będzie wstanie się z tego utrzymywać, a chodzenie do pracy jest do dupy, jeśli macie 16 lat obiecuje wam i naprawdę tak jest.  ( F*CK SCOOTERS )
 
Dobra, co ja chciałem tu przekazać? Znowu zaczynam czuć, że jestem stary i marudzę „jak to kiedyś było” - stara deska, do dupy nawierzchnia i  varial kickflipy.( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )
          ( F*CK SCOOTERS )

Wcale tak fajnie nie było, to, że mamy dzisiaj plazy w Polsce i że mieszkając w kulturalnej stolycy polski – Krakowie, mam do dyspozycji 3-4 fajne parki w obrębie do 100km zawdzięczam po części Robowi Dyrdkowi, jego durnemu programowi, słodkim zupą z czerwonego byka w puszce, płaczącemu Ryanowi Scheckler;owi i ich promocji deskorolki w mainstreamie.
( F*CK SCOOTERS )

Dlatego ciach bajera, wszystko ma dwie strony. Idźcie na deskę, wypijcie sobie wysoko słodzony napój z kofeiną, i trenujcie swoje liny, albo zróbcie super alternatywnego no comply w przykrótkich spodniach i bluzie niszowej firmy skatowej. Nagrajcie cały part na krawężnikach vx’em w nocy, i tak was będę lubił dopóki - dopóty będę was widział jeżdżących na desce.  ( F*CK SCOOTERS ) ( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )( F*CK SCOOTERS )
( F*CK SCOOTERS )
 
Na pocieszenie perełki:
 
BRONZE jest super alternatywne, latają alternatywne loga windowsa, wszyscy jeżdżą alternatywnie, ogólnie wygląda to tak, jakby kolekcja filmów VHS dokonała grupowego gwałtu na vx1000 i geek'u  który to montował. 10/10 polecam wszystkie produkcje.
 
 
 
 
 
 
 

Z archiwum starucha, BOOTLEG 3000. Mało, kto pamięta, że kiedyś była taka odnoga Baker jak teraz Deathwish i nazywała się bootleg i wydali film, który kochałem miłością perfekcyjną jak kreacje stwórcy. Amen. ( film w 240p odstraszy pewnie 99% z was

 

 

 
Na koniec polski klasyk, BEUKOT. Stickorama na rolkach, bezcenne.
 

Beukot - video sk8 film from Mateusz Szlachtycz on Vimeo.

 
 
Mówię jak jest, PWEE3000.
LONG LIVE SKATEBOARDING.
 
 
 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2024 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl