Emerica The Gold Rookie VIII - Kuba Golański - czerwiec

To niezła niespodzianka, ale w sumie fajna akcja. Kuba Golański zostaje "Gold Rookie"...choć jest już za stary. Nie będzie mógł zgarnąć głównej nagrody, ale dołączy do finalistów konkursu. Poniżej info dlaczego tak się stało:

"Historia kolejnego rookie chwyta za serce ;) dlatego postanowiliśmy nagiąć zasady naszej akcji.
 
Znany wam zapewne Kuba Golański już dawno przekroczył 21 rok życia..., ale z jego demo nagranym gdy miał 18 - 19 lat, wiąże się niezła anegdota.
6 lat temu Golan wysłał do nas swój film pocztą...i jak to często w Polsce bywa, list nigdy nie dotarł do adresata. Kuba zastanawiał się "dlaczego go nie wzięliśmy" skoro nawrzucał tam naprawdę dobre numery i jak potem nam powiedział trochę "było mu przykro" jak pojawiali się kolejni rookie, a on wciąż nie dostawał odpowiedzi co i jak.
 
Demo pewnie nigdy nie zostało by przez nas oglądnięte, gdyby nie to że dwa miesiące temu Kuba spotkał się z zupełnie innego powodu z Maćkiem Heczko, który jest jedną z osób oglądających przysyłane materiały i po "kilku głębszych" zapytał go dlaczego nigdy rookie nie został. 
 
Jak sprawa się wyjaśniła śmiechu było dużo, akurat demo Kuba miał ze sobą na kompie przekazał Maćkowi i podjęliśmy decyzję, że Kuba rookie zostanie...6 lat później.
Oczywiście Golan zgarnia od nas buty i dołączy do finalistów konkursu, ale bez możliwości jego wygrania...
Sprawdźcie demo Kuby jako mały powrót do przeszłości. 
 
Do finału zostały jeszcze dwa miejsca. Przypominamy, że zwycięzca ósmej edycji dostanie roczny zapas butów od Emerica Polska.
Czekamy na wasze zgłoszenia !!!
maciek@emerica.pl, lub wiktor@emerica.pl
facebook.com/emerica.polska
 
Wszystkich finalistów ósmej edycji znajdziecie TUTAJ 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl