projekt KATO

Przez ponad dwa miesiące ekipa z Kato i okolic spotykała się by wspólnie pojeździć.
Powstało z tego takie oto wideo. Poniżej więcej, od organizatorów akcji.

"Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy uruchomiliśmy cykl deskorolkowych spotkań, tak aby nieco rozruszać śląską scenę deskorolkową. Co tydzień wybieraliśmy nowy spot gdzie każdy miał szansę pojeździć w szerszym gronie i coś nagrać. Efektem jest montaż, który macie okazję obejrzeć.

Przez ustawki przewinęło się mnóstwo osób, zdecydowanie więcej niż te nazwiska, które załapały się do filmu. Mamy nadzieję, że młodsi przekonali się, że czasem warto wybrać jazdę po ulicy zamiast kolejne popołudnie spędzić na PTG. Na razie to koniec ustawek, cieszcie się latem i dniem deskorolki, może uda się powtórzyć akcję w przyszłym roku albo ewoluować pomysł w coś długofalowego. Niech nasza akcja zainspiruje inne ekipy do zorganizowania czegoś podobnego u siebie w mieście.

Dzięki wszystkim zaangażowanym: deskorolkowcom, kamerzystom, osobom, które po prostu przychodziły popatrzeć. Podziękowania także dla strażników miejskich i policjantów - skutecznie przerywaliście większość ustawek ;)"
W filmie wystąpili (w kolejności):
Mateusz Kowalski, Kuba Winkler, Filip Latocha, Dawid Gwiaździński, Robert Surma, Radek Bednarczyk, Tomasz Kuzior, Mikołaj Wcisło, Krzysztof Pstrowski, Kuba Golański, Michał Kurzeja, Patryk Kasza, Jacek Jędrusik, Michał Buczyński, Robert Wielgórecki, Patryk Stalmach, Sebastian Zajda, Łukasz Perguł, Bartek Piguła, Tomasz Madej i Krzysztof Pałka.


 

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • ul.organki 2
  • 31-990 kraków
  • email: info@skate-park.pl 

Skatenews.pl / 2020 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl