19.08.2012

pweetube3000 #1

pweetube3000 #1
  • pweetube3000 #1

Siema :)

Mamy dla was nowy dział na naszej stronie. Począwszy od dziś, co tydzień na skatenews.pl pojawiać będzie się"pweetube3000", w którym to znany już wam za pewnę Pwee, będzie opisywać wybrane prze siebie, trzy, nie tylko skejtowe "materiały z Youtube", dodatkowo zdobiąc je jeszcze swoimi bazgrołami.

Aha dział należy do niego, nie ma autoryzacji i nie odpowiadamy za to co będzie chciał wam przekazać...

Zapraszamy na odcinek pierwszy.

Andrew Reynolds

To jest Andrzej Reynolds. Ma z 3 m wzrostu i najlepszego fs flipa na świecie. Jeśli się z tym nie zgadzacie albo co gorsza nie wiecie kto to Andrzej tzn. że za dużo czasu spędziliście w piwnicy i banany jecie w całości. Andrzej jest legendą, Andrzej jest deskorolką.  Klasyczny skejciuch z pełnym wachlarzem socjopatycznych zachowań, czy to perfect bs 3 z 5 kloców z Bercy, czy wjeżdżanie piecem na alkoholowej bombie w drzewa. Tak podobno przez to zdarzenie Andrzej przestał pić, teraz jest przykładnym tatą, je sałatki i owoce, robi bs flipy z wallenberga i rozciąga się przed i po. Jędrula jest jedną z niewielu osób, która będąc na totalnym topie tego quasi skate biznesu, nigdy nie wrzuciła logo jakiegoś napoju energetycznego na czoło, chociaż coś słyszałem że kiedyś brał auta od Chevy, kto by nie brał? hehe że jest to mój dział i mogę robić tu co chce Jędrula dostanie 2 filmiki, jeden totalny klasyk part z The End, Birdhouse.

„God bless America”, tylko tam możesz nazwać firmę "Budka dla ptaków - produkcja deskorolek" i nie dość, że ujdzie Ci to płazem to tysiące dzieciaków będzie chciało Ci oddać swój hajs, żebyś mógł mieć w teamie Jędrule „fs flipa” Reynoldsa.

Part jak na tamte czasy, jest nie tylko na kompletnie innym, masywnym poziomie deskorolkowym(  schody, schody, schody) - ale i estetycznym. 

Drugi film to Jędrula i jego przygoda z nagrywkami do Stay Gold, jak to obejrzałem 1 raz to przytyłem z 50 kg w sek. bo w gniotło mnie w kanapę, i obejrzałem jeszcze 3 razy pod rząd, BOSS OF ALL BOSSES.. Perfekcjonista, pozytywny psychopata, i totalna legendarna maszyna dorzucania się ze schodów, panowie i panowie Andrzej BAWS Reynolds, modne new ery z głów!

 

 

NASA S03E06 Print Tools

NASA! Drugi news jest stricte geekowski, drukarka 3d. Skracając - możesz sobie zrobić co tylko chcesz. Ja pierwsze co bym sobie wydrukował to Care Delevigne i Kaye Scondelario.

...na koniec Cheviego Van 2.0 i pojechalibyśmy na wydrukowaną wcześniej plażę, pić wydrukowane drinki z palemką, i stąpać gołymi stópkami po wydrukowanym piasku. Z tego co chłopaki tam mowią, nie dość że można zrobić dokładną kopię czegoś, to ta kopia zachowuje w stu procentach swoje wlaściwości. Więc w końcu "idziemy na mistrzostwo świata" w piłce nożnej, bierzemy Messiego "Zrob kopie x 10" i lecimy. Polski problem piłkarski z głowy. Mam nadzieję, że te argumenty was przekonają i poprzecie moją kandydaturę na prezesa PZPN.

A mam dla was mały konkurs. Wyślijcie na maila pwee3000@o2.pl co byście sobie wydrukowali, najśmieśniejsza rzecz dostanie koszulkę Straight Krukt Posse.

Family Guy - Speaking Italian

A na koniec, nie ma tu żadnego tłumaczenia. Z porządnym, prawilnym wąsem wszystko uchodzi płazem.

Miłego dnia i życia życzy oddany przyjaciel...pwee3000.com 

http://www.facebook.com/pwee3000

http://www.facebook.com/straightkrukt

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2024 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl