27.08.2012

pweetube3000 #2

pweetube3000 #2
  • pweetube3000 #2

Jak juz się pewnie orientujecie, Pwee3000 dostał u nas swój "dział"...także tego. Oto odcinek drugi, w którym to zagościli Pan Harmony, Eliana Sosco i Chuck Testa. Enjoi. 

Szaliki na szyje i lampka wina w dłoń, dzisiaj flirt z wielką krową, kulturą w tysiącach rodzajach swej maści. Od razu mówię, że tekst przeznaczony jest dla dorosłej części czytelników, ale pora zdjąć krawat i do tematu. Harmony Korine - jeden z moich ulubionych reżyserów. Start w Hoolywood’zkim biznesie miał niezły, w wieku 19 lat napisał scenariusz do KIDS. Filmu, który wywołał dużą debatę społeczną w USA. Jak to dzieci, alkohol, przemoc i narkotyki? To się naprawdę dzieje na ulicach?

Wszyscy tam zaczęli moralizować i fiksować , a Harmony został głosem dzieciaków tym  pod ciemnej gwiazdy. W Kids’ach Harmony opowiada o „street kidsach”, wkręconych w deskorolkę, jest nawet realnie grający Harold Hunter, a w tle leci Quasimoto. 

Na następny film dostał 80 milionów. Wszyscy oczekiwali czegoś co ruszy naród jak KIDS, ale Harmony pokazał środkowy palec i zrobił to, na co miał ochotę – „Gummo”. Genialny film o uzależnionych od kleju dzieciakach, polujących na koty, które odsprzedają jako wysokiej jakości mięso. W filmie kolejny skejciuch ONE AND ONLY - MARK GONZALES, z tego co pamiętam okłada krzesłem afro Amerykanina Karla, ubranego w koszulkę z flaga Izraela. Irracjonalnie ? No właśnie nie ma co tu za dużo pisać. Każdemu polecam, osobiste zmierzenie się z jego filmami, może uda wam się odszyfrować " co autor miał na myśli".

PS. Jakbyście się brali za jego twórczość. „KEN PARK”  to kolejny około skateboarding’owy film, do którego napisał scenariusz i jedno z najbardziej interesujących jak dla mnie intro, po the „Shinning”.

Powodzenia, God bless!

Żyje już chwilę, ale coraz częściej dochodzę do wniosku ze rzeczy, na które wpadłem w wieku 16 lat są najbardziej aktualne i ponad czasowe. Za małolata sobie uświadomiłem, że na ziemi są 2 źródła radości, deska i dziewczyny. Staram się tego trzymać, chociaż jest ciężko bo społeczeństwo i popkultura codziennie truje mi łeb, że wypadało by mieć jeszcze auto z gps, abs, wielki telewizor i limitowana design’erską kanapę, ale Eliana potrafi w sekundę mi wrócić do prawdziwych wartości. Tu Eliana poszła sobie potrenować do „Training Facility Etnies” i całkiem nieźle jej to idzie. Z chęcią bym potrenował z Elian’ą, bo park fajny i w ogóle.

Eliana Sosco from REFLEX on Vimeo.

  

Oficjalnie wręczam pierwszego Pweescara 3000, za reżyserię, i grę aktorska - Chuck Testa.

Chyba jest wkręcony w buddyzm bo emocje kontroluje jak prawdziwy BAWS!

Miłego dnia i życia życzy oddany przyjaciel...pwee3000.com 

http://www.facebook.com/pwee3000

http://www.facebook.com/straightkrukt

 

 

 

kontakt

  • skatenews.pl
  • email: info@skatenews.pl

Skatenews.pl / 2023 / Do not copy. All rights reserved. / Powered by Extremelab.pl